1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór piersi rozsiany
Ola Olka

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 15544

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-10-21, 22:55   Temat: Nowotwór piersi rozsiany
AinaNoreis, bardzo mi przykro, bardzo Ci współczuję ::rose::
  Temat: Nowotwór piersi rozsiany
Ola Olka

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 15544

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-10-20, 23:03   Temat: Nowotwór piersi rozsiany
Jeżeli kręgosłup się uwapni i mama zacznie chodzić to ją wezmiecie z HS. Na dzień dzisiejszy jest leżąca, a wy nie macie zupełnie warunków żeby zabezpieczyć jej odpowiednią opiekę. I z tym jak pisze gaba trzeba iść wyżej - do ordynatora.
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Nowotwór piersi rozsiany
Ola Olka

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 15544

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-10-18, 11:26   Temat: Nowotwór piersi rozsiany
AinaNoreis, jeżeli lekarze (dwóch) zdecydowało już o hospicjum to nie rozumiem tych późniejszych rozważań. Decyzja zapadła i trzeba dążyć do jej realizacji.
AinaNoreis napisał/a:
Przecież to nie chodzi o to, że ja się chcę pozbyć problemu i oddać mamą do "zakładu".

Napewno tak nie jest. Chcesz umożliwić mamie jak najlepsze warunki w których bądzie miała odpowiednią opiekę której ani twój tata (chory) ani ty (pracująca) ani wasze warunki mieszkaniowe (kołchoz :--: ) jej nie zabezpieczą.
AinaNoreis napisał/a:
Dlaczego lekarze nie chcą ze mną współpracować?

Jeżeli nie chcą współpracować to musisz niestety wymagać. Hospicjum pomoże w leczenia bólu i wesprze jak trzeba psychologicznie.
To wasze prawo i prawo Twojej mamy aby będąc tak cieżko chorą dostała opiekę która jej się należy. I nikt tu łaski nie robi.
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Nowotwór piersi rozsiany
Ola Olka

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 15544

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-10-16, 15:07   Temat: Nowotwór piersi rozsiany
AinaNoreis, nie chce cie martwić ale w warunkach które opisalaś bedzie trudno - jeżeli wogóle możliwe - zajecie sie osobą stale leżącą.
Myślę ze powinnaś zastanowić się nad hospicjum stacjonarnym. Przekonaj mame że tam sie nią fachowo zaopiekują a ty możesz z nią być kiedy zechcesz, nawet caly czas.
Przemyśl to, porozmawiaj z lekarzem.

Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo siły
  Temat: Nowotwór piersi rozsiany
Ola Olka

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 15544

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-10-12, 14:18   Temat: Nowotwór piersi rozsiany
AinaNoreis napisał/a:
Mam ich oszukać, że straciła władzę w nogach i niech przyjadą i coś zrobią?

Dlaczego oszukać? Przecież taki jest fakt. A konsultacji nie zrobi w domu.

Ustawa o świadczeniach opieki zdrowotnej, finansowanych ze środków publicznych mówi, miedzy innymi że pacjentom przysługuje bezpłatny przejazd karetką w przypadku dysfunkcji narządu ruchu, uniemożliwiającej korzystanie z transportu publicznego (autobusy, tramwaje), w celu odbycia leczenia do najbliższej placówki medycznej i z powrotem. Potrzebne jest tu zlecenie od lekarza.
AinaNoreis napisał/a:
Pani doktor sobie wymyśliła, żeby zadzwonić po pogotowie.

Jeżeli lekarz tak wymyślił to powinien wydać odpowiednie zlecenie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group